Intézetünkről
Feladatunk / Missziónk / Az OEFI története / Munkatársaink / Elérhetőségünk

Főigazgató Dr.Török Krisztina


 





 



Munkatársaink elérhetősége

Telefon Név Email
4288-254

Dr.Török Krisztina
Főigazgató

titkarsag@oefi.antsz.hu
4288-250 Balku Eszter  balku.eszter@oefi.antsz.hu
4288-249

Balogh Judit Minőségfejlesztési Iroda vezető

balogh.judit@oefi.antsz.hu
4288-228 Berki Júlia berki.julia@oefi.antsz.hu
4288-230 Béres Judit Dr. beres.judit@oefi.antsz.hu
4288-212 Bilics Edit bilics.edit@oefi.antsz.hu
4288-235

Csáky-Szunyogh Melinda

csszunyogh.melinda@oefi.antsz.hu
476-1100 / 2309 Csizmadia Péter csizmadia.peter@oefi.antsz.hu
3125-020 Demjén Tibor Dohányzás Fókuszpont vezető tibor.demjen@gmail.com
4288-239 Fekécs Éva  fekecs.eva@oefi.antsz.hu
4288-226 Fekete Krisztina fekete.krisztina@oefi.antsz.hu
4288-211 Füleki Kata fuleki.kata@oefi.antsz.hu
476-1100 / 2309 Ivanits Géza informatikus.addiktologia@oefi.antsz.hu
4288-211 Jagicza Éva jagicza.eva@oefi.antsz.hu
4288-271 Kemény Edit kemeny.edit@oefi.antsz.hu
4288-228 Kimmel Zsófia kimmel.zsofia@oefi.antsz.hu
4288-272 Kisné Néhre Anikó nehre.aniko@oefi.antsz.hu
Kiss Judit kiss.judit@oefi.antsz.hu
  Koncz Barbara koncz.barbara@oefi.antsz.hu
476-6439
Koós Tamás Dr.  koos.tamas@oefi.antsz.hu
4288-246 Kovács Dorina Dr. kovacs.dorina@oefi.antsz.hu
4288-258 Köteles Gábor koteles.gabor@oefi.antsz.hu
4288-239 Lőrik Eszter  lorik.eszter@oefi.antsz.hu
476-1396 Nagy Dorottya nagy.dorottya@oefi.antsz.hu
4288-203 Palicz Tamás Dr. főigazgató helyettes palicz.tamas@oefi.antsz.hu
4288-249 Pillerné Pál Anna pillerne.anna@oefi.antsz.hu
4288-266

Pintér Béla
pénzügyi vezető

pinter.bela@oefi.antsz.hu
4288-241 Rab Éva rab.eva@oefi.antsz.hu
4288-232 Schifferné Dr.Simich Rita simich.rita@oefi.antsz.hu
4288-255 Sepa Miklósné  sepa.judit@oefi.antsz.hu
4288-216 Solymosy József Bonifácz osztályvezető solymosy.jozsef@oefi.antsz.hu
4288-235 Szilágyi Anita szilagyi.anita@oefi.antsz.hu
4288-277 Taller Ágnes taller.agnes@oefi.antsz.hu
4288-205 Tóth Eszter toth.eszter@oefi.antsz.hu
4288-250 Varsányi Péter Dr. varsanyi.peter@oefi.antsz.hu
476-6439 Vandlik Erika Dr. OAC vezető vandlik.erika@oefi.antsz.hu
4288-243 Vitrai József Dr. vitrai.jozsef@oefi.antsz.hu
4288- @oefi.antsz.hu